Publications Office of the EU
Španělsko-Marbella: Údržba výtahů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Marbella: Údržba výtahů

  • Zveřejněno
    14/05/2021
  • Lhůta
    14/06/2021
  • Otevírání nabídek
    16/06/2021
  • Udělení zakázky
    07/09/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
AGENCIA PUBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL
Místo plnění
NUTS code: ES617 Málaga
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES617 Málaga
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50750000 Údržba výtahů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
241,207.20 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
87,997.68 EUR
Číslo nabídky
A.S.A.05/2021
Popis

SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE APARATOS ELEVADORES CON DESTINO A LA AGENCIA PÚBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Agencia Pública Empresarial Sanitaria Costa del Sol
Národní registrační číslo: Q7955060D
Poštovní adresa: Autovía A-7, kilómetro 187
Obec: Marbella (Málaga)
Kód NUTS: ES617
PSČ: 29603
Země: ESP
Hlavní adresa: http://juntadeandalucia.es/temas/contratacion-publica/perfiles-licitaciones.html
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/06/2021 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
241,207.20 EUR
Konečná hodnota zakázky
87,997.68 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.U.
Poštovní adresa:
Obec: MALAGA
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.