Publications Office of the EU
Česko-Praha: Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Česko-Praha: Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby

  • Zveřejněno
    26/08/2019
  • Lhůta
    17/09/2019
  • Udělení zakázky
    03/02/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: CZ01 Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55000000 Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
44,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
500,000.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude provoz restauračního zařízení v pavilonu účasti ČR na EXPO 2020, a to způsobem a za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Other
Odhadovaná hodnota
44,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
500,000.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: Gastro Group Franchise, s.r.o.
Poštovní adresa: Vršovická 1525/1A
Obec: Praha 10
PSČ: 101 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.