Publications Office of the EU
Rumunsko-București: Praktické vzdělávání - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-București: Praktické vzdělávání

  • Zveřejněno
    24/02/2018
  • Lhůta
    11/04/2018
  • Otevírání nabídek
    20/04/2018
  • Udělení zakázky
    17/05/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
R.A. Romatsa — Administraţia Română a Serviciilor de Trafic Aerian
Místo plnění
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80530000 Praktické vzdělávání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,012,985.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,012,016.56 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 15 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare cu 10 zile inainte de data limita de deschidere a ofertelor.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/04/2018 18:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,012,985.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
3,012,016.56 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Pan Am International Flight Academy
Poštovní adresa: 5000 Northwest 36th Street
Obec: Miami
PSČ: 33266
Země: USA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.