Publications Office of the EU
Norsko-Sandefjord: Osobní vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norsko-Sandefjord: Osobní vozidla

  • Zveřejněno
    19/02/2014
  • Lhůta
    31/03/2014
  • Otevírání nabídek
    04/04/2014
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Sandefjord kommune v/VOIS
Místo plnění
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34110000 Osobní vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
50,000,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
14/465
Popis

VOIS intends to enter into framework agreements for service vehicles for the participating municipalities with underlying activities. The participants are divided into 6 zones. Vehicles are divided into 11 groups with underlying variation with respect to fuel (petrol/diesel, hybrid and electrical). The aim is to enter into agreements for both purchase and leasing within each variation. For further information refer to the tender documents.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/04/2014 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
50,000,000.00 NOK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.