Publications Office of the EU
Neubau Mehrzweckhalle Burg (Spreewald) - Los 315 Maler- und Bodenbelagsarbeiten - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Neubau Mehrzweckhalle Burg (Spreewald) - Los 315 Maler- und Bodenbelagsarbeiten

  • Zveřejněno
    04/03/2025
  • Lhůta
    04/04/2025
  • Otevírání nabídek
    04/04/2025
  • Udělení zakázky
    04/06/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Amt Burg (Spreewald) für die Gemeinde Burg (Spreewald)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE40G Spree-Neiße
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
59,822.00 EUR
Číslo nabídky
02/BV/11-2024
Popis

Bei dem Neubau handelt es sich um einen Hallenbau mit eingeschossigen Anbauten für Umkleide- und Sanitärräume im Norden; Garderobe, Technikräume und Gastronomie im Westen; Stuhllager, Kraftsport- und Gymnastikräume im Osten und Regie- und Geräteräume im Süden der Halle. Es handelt sich um die Sporthalle einer Schule, welche auch für Veranstaltungen genutzt werden soll. Es befinden sich der Hallenbereich für Sport und Veranstaltung, Duschen und Umkleiden, 2 extra Sporträume, ein Gastronomiebereich, Garderoben, Nebenräume und Technikräume in dem Gebäude.

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YCCHRPB
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YCCHRPB
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/04/2025 11:00
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
59,822.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Heinrich Schmid GmbH & Co. KG
Poštovní adresa:
Obec: Radeberg
PSČ: 01454
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.