Publications Office of the EU
Německo-Bielefeld: Bezpečnostní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Bielefeld: Bezpečnostní služby

  • Zveřejněno
    28/07/2017
  • Lhůta
    04/09/2017
  • Zrušeno
    04/11/2017
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
DB Netz AG
Místo plnění
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79710000 Bezpečnostní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
2017/S 143-295600
Popis

Erneuerung der Brücken „EÜ Schildersche Straße“, km 108,915, „EÜ Schillerstraße“ km 107,602 und „EÜ Von der Reck Straße“, km 110,609 in Bielefeld, Strecke 1700 – Sicherungsleistungen.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: DB Netz AG (Bukr 16)
Poštovní adresa: Theodor-Heuss-Allee 7
Obec: Frankfurt am Main
Kód NUTS: DE712
PSČ: 60486
Země: DEU
Kontaktní osoba: Tembrink, Anette
Hlavní adresa: http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Elektronicky:
http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.