Publications Office of the EU
Česko-Brno: Osciloskopy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Brno: Osciloskopy

  • Zveřejněno
    03/06/2022
  • Lhůta
    01/07/2022
  • Otevírání nabídek
    01/07/2022
  • Udělení zakázky
    12/08/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Vysoké učení technické v Brně, Středoevropský technologický institut
Místo plnění
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38342000 Osciloskopy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,950,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,947,246.90 CZK
Číslo nabídky
10/2022-62
Popis

Předmětem zakázky je dodávka dvou osmikanálových osciloskopů, které umožňují efektivní ladění smíšených signálů na velmi rychlých, výkonových a vysokonapěťových elektrických zařízeních. Vybavení těchto osciloskopů je zaměřeno na měření ve vícefázové výkonové elektronice a v průmyslové komunikaci. Vedle základních sond budou obsahovat sadu proudových sond a sadu diferenčních sond pro bezpečné měření na vysokém napětí. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Vysoké učení technické v Brně, Středoevropský technologický institut
Národní registrační číslo: 00216305
Poštovní adresa: Purkyňova 656/123
Obec: Brno
Kód NUTS: CZ064
PSČ: 61200
Země: CZE
Kontaktní osoba: Ing. Věra Lyčková, LL.M.
Hlavní adresa: http://www.vutbr.cz/
Elektronicky:
https://tenderarena.cz/dodavatel/zakazka/523365
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/07/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
4,950,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
4,947,246.90 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: TESTOVACÍ TECHNIKA s.r.o.
Poštovní adresa: Československé armády 923/15
Obec: Poděbrady
PSČ: 29001
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.