Publications Office of the EU
Bulharsko-Varna: Zdravotnické přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Varna: Zdravotnické přístroje

  • Zveřejněno
    14/07/2017
  • Lhůta
    15/08/2017
  • Otevírání nabídek
    16/08/2017
  • Udělení zakázky
    18/10/2017
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ — Варна
Místo plnění
NUTS code: BG331 Варна
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG331 Варна
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33100000 Zdravotnické přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
50,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
45,958.00 BGN
Číslo nabídky
2017-028
Popis

Предметът на обществената поръчка е избор на изпълнител за доставка на допълнително артроскопско оборудване и инструментариум към налична базисна артроскопска апаратура в Катедра по ортопедия и травматология с цел разширяване спектъра на работа, конкретизирани по вид и количества, съгласно Техническа спецификация (Приложение № 1).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ — гр. Варна
Národní registrační číslo: 000083633
Poštovní adresa: ул. „Марин Дринов“ № 55
Obec: Варна
Kód NUTS: BG331
PSČ: 9002
Země: BGR
Kontaktní osoba: Елена Панева
Hlavní adresa: http://www.mu-varna.bg/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/08/2017 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
50,000.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
45,958.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: „Ел Дора“ ЕООД
Poštovní adresa: ул. „Елин връх“ № 25
Obec: София
PSČ: 1407
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.