Publications Office of the EU
Výběrové řízení na stavební práce - úsporná opatření v areálu Polikliniky Vltava - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Výběrové řízení na stavební práce - úsporná opatření v areálu Polikliniky Vltava

  • Zveřejněno
    12/03/2025
  • Lhůta
    17/04/2025
  • Otevírání nabídek
    17/04/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Sarus a.s.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45215100 Stavební úpravy objektů sloužících pro zdravotní péči
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
15,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem zakázky je dodávka stavebních prací v rámci rekonstrukce objektu v areálu Zadavatele dle Projektové dokumentace, která tvoří přílohu č. 2 Zadávací dokumentace. Předmětem rekonstrukce bude zateplení objektu, výměna výplní otvorů a úpravy UT. Boletické panely budou nahrazeny zdivem z pórobetonových tvárnic tl. 100 mm, obvodové stěny se zateplí fasádní minerální vatou tl. 280 mm. Nebo jiné obdobné řešení se stejnými tepelně izolačními vlastnostmi (U = 0,15 W/(m2.K)). Provede se zateplení podhledu posledního stropu minerální vatou tl. 280 mm. Nebo jiné obdobné řešení se stejnými tepelně izolačními vlastnostmi (U = 0,11 W/(m2.K)). Okna budou vyměněna za nová UW = 0,90 W/(m2.K), dveře UD=1,0 W/(m2.K). Nové konstrukce na rozhraní vytápěného prostoru a vnějšího prostředí převážně splňují doporučené hodnoty ČSN 73 0540-2 2011.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/sarus-a-s
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/sarus-a-s
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/04/2025 12:01
Způsob zadání zakázky
Cena
Odhadovaná hodnota
15,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.