Publications Office of the EU
LT-Vilnius: Programování programového vybavení a poradenské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LT-Vilnius: Programování programového vybavení a poradenské služby

  • Zveřejněno
    19/09/2012
  • Lhůta
    07/11/2012
  • Udělení zakázky
    15/01/2013
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72200000 Programování programového vybavení a poradenské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,256,198.35 LTL
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,095,968.69 LTL
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Projekto "Žemės ūkio ministerijos reguliavimo sričiai priskirtų institucijų ir įstaigų žemės ūkio subjektams teikiamų paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę" informacinės sistemos sistemos sukūrimo ir įdiegimo paslaugų pirkimas

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,256,198.35 LTL
Konečná hodnota zakázky
5,095,968.69 LTL
Přidělení zakázky
Úřední název: "Tieto Lietuva", UAB
Poštovní adresa: Žirmūnų g. 139A
Obec: Vilnius
PSČ: 09120
Země: LTU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.