Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Edinburgh: Nábor zaměstnanců - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Edinburgh: Nábor zaměstnanců

  • Zveřejněno
    03/06/2020
  • Lhůta
    17/07/2020
  • Otevírání nabídek
    17/07/2020
  • Udělení zakázky
    23/09/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Scottish Futures Trust Ltd
Místo plnění
NUTS code: UKM75 Edinburgh, City of
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKM75 Edinburgh, City of
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79600000 Nábor zaměstnanců
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 GBP
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

SFT wishes to appoint one supplier to each of 4 lots of a framework agreement for the provision of recruitment services for a term of 4 years.

Metoda podání
Elektronicky:
www.publiccontractsscotland.gov.uk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/07/2020 12:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.