Publications Office of the EU
Akvizice systému Eco Videobronchoscopy v rámci plánu pro oživení a odolnost, složka 1, investice RE-C01-i11-RAA – Modernizace a rekvalifikace regionální zdravotní služby – pro nemocnici Divino Espírito Santo de Ponta Delgada, EPER. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Akvizice systému Eco Videobronchoscopy v rámci plánu pro oživení a odolnost, složka 1, investice RE-C01-i11-RAA – Modernizace a rekvalifikace regionální zdravotní služby – pro nemocnici Divino Espírito Santo de Ponta Delgada, EPER.

  • Udělení zakázky
    16/03/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Hospital do Divino Espírito Santo de Ponta Delgada, EPER
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33100000 Zdravotnické přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
336,250.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Akvizice systému Eco Videobronchoscopy v rámci plánu pro oživení a odolnost, složka 1, investice RE-C01-i11-RAA – Modernizace a rekvalifikace regionální zdravotní služby – pro nemocnici Divino Espírito Santo de Ponta Delgada, EPER.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Preço (Pç)
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: cost
Popis: Custo estimado de Manutenção após garantia (MAT)
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Qualidade Técnica (QT)
Váha (procenta, přesně) : 50
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
336,250.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: FUJIFILM PORTUGAL, S.A.
Poštovní adresa:
Obec: Porto
PSČ: 4100-211
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.