Publications Office of the EU
DODÁVÁNÍ, ZJIŠTĚNÍ PROSTORŮ, ZAŘÍZENÍ A PROVÁDĚNÍ LÉČIVÝCH ZAŘÍZENÍ POTŘEBNÝCH PRO DĚTSKÉ KLINICKÉ HOSPITÁLY "Dr. VICTOR GOMOIU" - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

DODÁVÁNÍ, ZJIŠTĚNÍ PROSTORŮ, ZAŘÍZENÍ A PROVÁDĚNÍ LÉČIVÝCH ZAŘÍZENÍ POTŘEBNÝCH PRO DĚTSKÉ KLINICKÉ HOSPITÁLY "Dr. VICTOR GOMOIU"

  • Zveřejněno
    09/07/2026
  • Lhůta
    07/08/2026
  • Otevírání nabídek
    07/08/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33100000 Zdravotnické přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
11,937,427.04 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
29
Číslo nabídky
25502860_2026_PAAPD1627929
Popis

SLOŽENÍ Název zařízení Cant. 1 Sistem video-electroencefalograf digital cu 64 canale si software specializat scor automat 1 1.2 * Sistem video electroencefalograf digital wireless cu 40 de canale cu softuri speciale analiza 1 1.3 * Sistem video electroencefalograf digital wireless cu 40 de canale 1 1.4 * Sistem Video Electroencefalograf digital cu 38+2 canale utilizare in ICU 1 2.1 * Sistem ecograf portabil cuplat la sistem EMG 1 2.2 * Sistem Electromiograf 1 3 * Sonda de stimulare cu maner - EMG compatibila cu aparat EMG Keypoint Natus 1 4.1 * Sistem radio sia sine prin infrarosu 1 4.2 * Aparat detectare/vizualizare vene echipatie incarcat siuport mobil 3 Veřejný zadavatel odpoví jasným a úplným způsobem na žádosti o vysvětlení nebo doplňující informace jedenáctý den před uplynutím lhůty pro podání nabídek. Jakákoli žádost o vysvětlení podaná po tomto datu znemožní příslušnému orgánu poskytnout odpověď, a bude proto považována za TARDIVA. Veškeré žádosti o vysvětlení musí být předloženy SEAP (www.e-licitatie.ro).

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.e-licitatie.ro
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/08/2026 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.