Publications Office of the EU
Řecko-Atény: Tomografické přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Řecko-Atény: Tomografické přístroje

  • Zveřejněno
    12/11/2011
  • Lhůta
    09/01/2012
  • Otevírání nabídek
    10/01/2012
  • Udělení zakázky
    20/12/2013
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33115000 Tomografické přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
528,455.28 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
649,440.00 EUR
Číslo nabídky
31228/09-11-2011
Popis

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/01/2012 11:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
528,455.28 EUR
Konečná hodnota zakázky
649,440.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Poštovní adresa: Τζαβέλλα 1-3
Obec: Αθήνα, Χαλάνδρι
PSČ: 152 31
Země: GRC
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.