Publications Office of the EU
Výdejní systém pro rozvoz stravy II. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Výdejní systém pro rozvoz stravy II.

  • Zveřejněno
    18/02/2025
  • Lhůta
    06/03/2025
  • Otevírání nabídek
    06/03/2025
  • Udělení zakázky
    15/04/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39314000 Průmyslové kuchyňské zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,142,214.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,541,172.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka tabletového systému včetně úložných, výdejních a transportních aparátů. Jedná se o dodávku nového, nepoužitého, nerepasovaného, plně funkčního a kompletního zboží. Plnění předmětu veřejné zakázky zahrnuje: • zajištění dopravy všech položek dodávky do místa plnění, • dodání návodu k obsluze v ČJ, • provedení zaškolení obsluhy včetně vyhotovení zápisu, • dodání záruční a servisní dokumentace, • likvidaci obalů a odpadu souvisejícího s dodávkou a instalací předmětu plnění, Podrobné požadavky zadavatele na dodávku a další podmínky jsou uvedeny v Obchodních podmínkách (viz Svazek č. 3) a Technické specifikaci předmětu plnění zakázky (viz Svazek č.4.1), které jsou součástí zadávacích podmínek předmětné zakázky.

Metoda podání
Elektronicky:
https://zakazky.krajbezkorupce.cz/profile_display_110.html
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://zakazky.krajbezkorupce.cz/profile_display_110.html
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/03/2025 13:00
Způsob zadání zakázky
Nabídková cena bez DPH
Odhadovaná hodnota
8,142,214.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
6,541,172.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: GASTROCENTRUM Moravia s.r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Přerov - Přerov I-Město
PSČ: 75002
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.