Publications Office of the EU
Lotyšsko-Riga: Zdravotnické přístroje, farmaceutika a prostředky pro osobní péči - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Lotyšsko-Riga: Zdravotnické přístroje, farmaceutika a prostředky pro osobní péči

  • Zveřejněno
    08/05/2023
  • Lhůta
    25/05/2023
  • Otevírání nabídek
    25/05/2023
  • Udělení zakázky
    13/09/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Rīgas Stradiņa universitāte
Místo plnění
NUTS code: LV00 Latvija
Sídlo kupujícího
NUTS code: LV00 Latvija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33000000 Zdravotnické přístroje, farmaceutika a prostředky pro osobní péči
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
RSU 2023/46/AK
Popis

Nákup různých laboratorních činidel, chemických činidel a látek – fáze 2

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Rīgas Stradiņa universitāte
Národní registrační číslo: 90000013771
Poštovní adresa: Dzirciema iela 16
Obec: Rīga
Kód NUTS: LV00
PSČ: LV 1007
Země: LVA
Kontaktní osoba: Iveta Sakenfele
Hlavní adresa: http://www.rsu.lv
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/100604
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/05/2023 14:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.