Publications Office of the EU
A6 - Renouvellement des chaussées du PR 210 à 220 sens 1 et du PR 235 à 207 sens 2 et réfection de l'étanchéité du Viaduc de Toutry au PR 220+100 sens 2 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

A6 - Renouvellement des chaussées du PR 210 à 220 sens 1 et du PR 235 à 207 sens 2 et réfection de l'étanchéité du Viaduc de Toutry au PR 220+100 sens 2

  • Oznámení výsledků
    17/06/2024
  • Odhad zveřejnění
    08/11/2024
  • Zveřejněno
    20/12/2024
  • Lhůta
    13/02/2025
  • Otevírání nabídek
    13/02/2025
  • Udělení zakázky
    04/07/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
APRR.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRC11 Côte-d’Or
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233110 Výstavba dálnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
11,809,614.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
BPC002024
Popis

Les travaux concernent la réfection des chaussées en pleine largeur (2 voies de circulation + BAU) en section courante du sens 1 (Paris/Lyon) entre les PR 210+200 et 220+150 et du sens 2 (Lyon/Paris) entre les PR 235+800 et 207+000, ainsi que la réfection de l'étanchéité du viaduc de Toutry (PR 220+100) en sens 2 (Lyon/Paris)

Metoda podání
Elektronicky:
https://aprr.achatpublic.com
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://aprr.achatpublic.com
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/02/2025 14:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.