Publications Office of the EU
Rumunsko-Târgoviște: Antibakteriální látky pro systémové použití - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Rumunsko-Târgoviște: Antibakteriální látky pro systémové použití

  • Zveřejněno
    20/01/2018
  • Lhůta
    23/02/2018
  • Otevírání nabídek
    26/03/2018
  • Udělení zakázky
    16/05/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Spitalul Județean de Urgență Târgoviște
Místo plnění
NUTS code: RO313 Dâmboviţa
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33651100 Antibakteriální látky pro systémové použití
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
9,377,144.30 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
396
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitia medicamentelor de uz uman necesare desfasurarii in bune conditii a actului medical din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/03/2018 18:00
Místo plnění
Kód CPV

33651100 - Antibakteriální látky pro systémové použití

33675000 - Antihistaminika pro systémové užití

33631500 - Kortikosteroidy k užití v dermatologii, dermatologika

33698000 - Klinické výrobky

33621300 - Antianemika

33621100 - Antitrombotika

33642200 - Kortikosteroidy pro systémové použití

33661000 - Léčivé přípravky pro centrální nervový systém

33613000 - Laxancia

33622700 - Blokátory kalciového kanálu

33632200 - Myorelaxancia

33692210 - Prenatální výživné roztoky

33693300 - Léčba závislostí

33615100 - Insulin

33691200 - Antihelmintika

33617000 - Náhrady minerálních prvků

33651300 - Tuberkulostatika

33651500 - Imunitní séra a imunoglobuliny

33661700 - Jiné léčivé přípravky pro centrální nervový systém

33622300 - Diuretika

33661500 - Psycholeptika

33622100 - Kardiaka

33641200 - Jiná gynekologika

33661300 - Antiepileptika

33661100 - Anestetika

33692700 - Roztoky s glukosou

33610000 - Léčivé přípravky pro zažívací trakt a metabolismus

33690000 - Různé léčivé přípravky

33692500 - Injekční roztoky

33614000 - Antidiarrhoika, intestinální antiinfektiva

33652200 - Endokrinní terapie

33673000 - Léčivé přípravky pro onemocnění spojená s obstrukcí dýchacích cest

33652300 - Imunosupresiva

33631400 - Antibiotika a chemoterapeutika k užití v dermatologii

33621400 - Náhrady plazmy a perfúzní roztoky

33621200 - Antihemorrhagika

33621000 - Léčivé přípravky pro krev a krvetvorné orgány

33640000 - Léčivé přípravky pro urogenitální systém a hormony

33642300 - Léčivé přípravky pro štítnou žlázu

33642100 - Hormony hypofýzy a hypotalamu a jejich analogy

33611000 - Antacida

33622800 - Látky ovlivňující renin-angiotensinový systém

33622600 - Beta blokátory

33630000 - Dermatologika a léčivé přípravky pro muskuloskeletální systém

33632100 - Antirevmatika a protizánětlivé léky

33615000 - Antidiabetika

33670000 - Léčivé přípravky pro respirační systém

33651200 - Antimykotika pro systémové použití

33697100 - Přípravky pro klystýr

33651400 - Antivirotika pro systémové použití

33674000 - Léky při kašli a nachlazení

33695000 - Všechny jiné neléčebné přípravky

33622400 - Vasoprotektiva

33661600 - Psychoanaleptika

33622200 - Antihypertenziva

33661200 - Analgetika

33612000 - Léčivé přípravky pro funkční poruchy zažívacího traktu

33662100 - Oftalmologika

33631100 - Antimykotika k užití v dermatologii

33692200 - Prenatální výživové výrobky

33616000 - Vitaminy

33692400 - Perfusní roztoky

33141000 - Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití

33140000 - Zdravotnický spotřební materiál

33100000 - Zdravotnické přístroje

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.