Publications Office of the EU
AT-Sankt Pölten: Výtahy, skipové výtahy, zdviháky, eskalátory a pohyblivé chodníky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

AT-Sankt Pölten: Výtahy, skipové výtahy, zdviháky, eskalátory a pohyblivé chodníky

  • Zveřejněno
    14/07/2011
  • Lhůta
    10/08/2011
  • Otevírání nabídek
    11/08/2011
  • Udělení zakázky
    24/02/2012
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42416000 Výtahy, skipové výtahy, zdviháky, eskalátory a pohyblivé chodníky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,978,070.24 EUR
Číslo nabídky
BD6-LKH-91/120-2011
Popis

LKT Mödling - 595.1 Fördertechnische Anlagen.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/08/2011 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,978,070.24 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: KONE AG
Poštovní adresa: Peppertstraße 33/6
Obec: Sankt Pölten
PSČ: 3100
Země: AUT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.