Publications Office of the EU
Jmenování auditora společnosti k provádění interního auditu pro ministerstvo německy mluvícího společenství Belgie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Jmenování auditora společnosti k provádění interního auditu pro ministerstvo německy mluvícího společenství Belgie

  • Zveřejněno
    30/10/2023
  • Lhůta
    05/12/2023
  • Otevírání nabídek
    05/12/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ministerium der Deutschsprachigen Gemeinschaft Belgiens
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE336 Bezirk Verviers — Deutschsprachige Gemeinschaft
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79212200 Provádění interních auditů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
FbFIN.AlD/23.178
Popis

Účelem této výzvy k podávání nabídek je jmenovat provozního auditora, který bude provádět tento interní audit, aby vláda a generální tajemník mohli být plně nezávislí při zajišťování správného dodržování všech provozních postupů s finančními důsledky.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/1a58a338-0eb2-460a-96dc-40d28143e72a/general
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/1a58a338-0eb2-460a-96dc-40d28143e72a/general
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/12/2023 10:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Preis
Váha (procenta, přesně) :
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Qualität des Angebots bzw. des Bieters
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.