Publications Office of the EU
Bulharsko-Yakoruda: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Yakoruda: Elektrická energie

  • Zveřejněno
    06/07/2017
  • Lhůta
    10/08/2017
  • Otevírání nabídek
    11/08/2017
  • Udělení zakázky
    21/09/2017
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ТП „Държавно горско стопанство Якоруда“, териториално поделение на Югозападно държавно стопанство ДП гр. Благоевград
Místo plnění
NUTS code: BG413 Благоевград
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG413 Благоевград
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,700.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,949.13 BGN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Доставка на прогнозно количество от 37 155 кв. ч. електрическа енергия за срок от 36 месеца за нуждите на ТП „ДГС Якоруда“.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ТП „ДГС Якоруда“
Národní registrační číslo: 2016275060138
Poštovní adresa: ул. „Хаджи Никола Вардев“ № 1
Obec: Якоруда
Kód NUTS: BG413
PSČ: 2790
Země: BGR
Kontaktní osoba: Сибел Венелинина Вакльова
Hlavní adresa: http://www.uzdp.bg/bg/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/08/2017 10:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,700.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
3,949.13 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: „Мост Енерджи“ АД
Poštovní adresa: бул. „България“ № 118
Obec: София
PSČ: 1000
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.