Publications Office of the EU
Litva-Kaunas: Stavební úpravy objektů sloužících pro zdravotní péči - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Kaunas: Stavební úpravy objektů sloužících pro zdravotní péči

  • Zveřejněno
    01/06/2022
  • Lhůta
    01/07/2022
  • Otevírání nabídek
    01/07/2022
  • Udělení zakázky
    18/07/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
Místo plnění
NUTS code: LT022 Kauno apskritis
Sídlo kupujícího
NUTS code: LT022 Kauno apskritis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45215100 Stavební úpravy objektů sloužících pro zdravotní péči
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
5,040,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Vaikų reabilitacijos pastato rangos darbai. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų gydymo paskirties pastato (un. Nr. 1993-9010-1032) rekonstravimo, gydymo paskirties pastato (un. Nr. 1993-9010-1487) kapitalinio remonto ir tunelio (un. Nr. 1993-9010-1854) kapitalinio remonto, Eivenių g. 2, Kaune, 1 etapo (vaikų reabilitacijos korpuso) statybos darbai, darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos (toliau kartu – darbai). Pastato plotas apie 2 353 kv. m.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
Národní registrační číslo: 135163499
Poštovní adresa: Eivenių g. 2, LT-50161 Kaunas
Obec: Kaunas
Kód NUTS: LT022
PSČ: 50161
Země: LTU
Kontaktní osoba: Vaida Koniuchovienė
Hlavní adresa: http://www.kaunoklinikos.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=641862&B=PPO
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/07/2022 09:45
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
5,040,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UAB "Kaminta"
Poštovní adresa: Partizanų g. 47A
Obec: Kaunas
PSČ:
Země: LTU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.