Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Kolejová vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Kolejová vozidla

  • Zveřejněno
    19/07/2023
  • Lhůta
    25/08/2023
  • Otevírání nabídek
    12/09/2023
  • Udělení zakázky
    27/12/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34620000 Kolejová vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,800,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,800,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
4.23/28510.0058
Popis

Arrendamiento de vagones para labores de mantenimiento y actuaciones en la red ferroviaria de interés general (2 lotes)

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Národní registrační číslo: Q 2801660 H
Poštovní adresa: AVDA. PIO XII,110 - EDIFICIO 16
Obec: MADRID
Kód NUTS: ES30
PSČ: 28036
Země: ESP
Kontaktní osoba: ROSA CABRERIZO RUIZ
Hlavní adresa: www.adif.es
Elektronicky:
https://elicitadores.adif.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/09/2023 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.