Publications Office of the EU
Otevřené řízení podle článku 71 legislativního nařízení č. 36/2023 o zadání plnění rozděleného do pěti částí různých služeb (Presepsina, více půd, půdy určené k přímé spotřebě, Streptococcus a antimikrobiální citlivost). - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Otevřené řízení podle článku 71 legislativního nařízení č. 36/2023 o zadání plnění rozděleného do pěti částí různých služeb (Presepsina, více půd, půdy určené k přímé spotřebě, Streptococcus a antimikrobiální citlivost).

  • Udělení zakázky
    02/03/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Azienda Ospedaliera Universitaria di Cagliari
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITG2F Cagliari
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33696000 Činidla a kontrastní látky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
651,550.40 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
Delibera n. 109 del 16.02.2026
Popis

Otevřené řízení podle článku 71 legislativního nařízení č. 36/2023 o zadání plnění rozděleného do pěti částí různých služeb (Presepsina, více půd, půdy určené k přímé spotřebě, Streptococcus a antimikrobiální citlivost).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.