Publications Office of the EU
Integrální údržba zařízení a vybavení přírodní oblasti Doñana - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Integrální údržba zařízení a vybavení přírodní oblasti Doñana

  • Lhůta
    22/05/2026
  • Zveřejněno
    26/05/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
DIRECCIÓN GENERAL DE ESPACIOS NATURALES PROTEGIDOS DE LA CONSEJERÍA DE SOSTENIBILIDAD Y MEDIO AMBIENTE DE LA JUNTA DE ANDALUCÍA
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES618 Sevilla
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50000000 Opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
489,700.57 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
CONTR 2025 698419
Popis

Integrální údržba zařízení a vybavení přírodní oblasti Doñana

Metoda podání
Elektronicky:
https://sirecbkdexp.chap.junta-andalucia.es/liciElec/web/
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://sirecbkdexp.chap.junta-andalucia.es/liciElec/web/
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
489,700.57 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.