Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Zdravotnické přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Španělsko-Madrid: Zdravotnické přístroje

  • Zveřejněno
    10/07/2023
  • Lhůta
    07/08/2023
  • Otevírání nabídek
    23/08/2023
  • Udělení zakázky
    09/10/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,132,368.48 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
348,482.56 EUR
Číslo nabídky
P.A. 2023-0-43.
Popis

Dodávka robotického systému pro kolenní a kyčelní artroplastiku a dodávky spotřebního materiálu pro Nemocnici Universitario la Paz

Metoda podání
Elektronicky:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/08/2023 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,132,368.48 EUR
Konečná hodnota zakázky
348,482.56 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: STRYKER IBERIA S.L.
Poštovní adresa:
Obec: Alcobendas
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.