Publications Office of the EU
Německo-Senftenberg: Technicko-inženýrské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Senftenberg: Technicko-inženýrské služby

  • Udělení zakázky
    29/06/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
LMBV Lausitzer und Mitteldeutsche Bergbau-Verwaltungsgesellschaft mbH
Místo plnění
NUTS code: DED2C Bautzen
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE40B Oberspreewald-Lausitz
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71300000 Technicko-inženýrské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Leistung HOAI 2013 gemäß § 56, 44, 52 und Besondere Leistungen:
LP 3-8 Umbau Sedimentationscontainer,
LP 3-8 Kapazitätserweiterung Sedimentationscontainer,
LP 1-4 Zweite Reinigungsstufe/ Filtration.
Voruntersuchung/ Filterversuche

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: LUG Engineering GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Cottbus
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.