Publications Office of the EU
PL-Kędzierzyn-Koźle: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Kędzierzyn-Koźle: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

  • Zveřejněno
    06/11/2012
  • Lhůta
    12/12/2012
  • Otevírání nabídek
    12/12/2012
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej Kędzierzyn-Koźle
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
24
Číslo nabídky
PN/28/X/12
Popis

1. Dostawa leków dla Apteki Szpitalnej SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na następujące części/pakiety zamówienia:
— pakiet nr 1 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/1 do SIWZ,
— pakiet nr 2 – Dostawa niejonowych środków kontrastowych – wg załącznika nr 2/2 do SIWZ,
— pakiet nr 3 – Dostawa płynów infuzyjnych – wg załącznika nr 2/3 do SIWZ,
— pakiet nr 4 – Dostawa Albumin – wg załącznika nr 2/4 do SIWZ,
— pakiet nr 5 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/5 do SIWZ,
— pakiet nr 6 – Dostawa leku Fraxiparine – wg załącznika nr 2/6 do SIWZ,
— pakiet nr 7 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/7 do SIWZ,
— pakiet nr 8 – Dostawa heparyn drobnocząsteczkowych – wg załącznika nr 2/8 do SIWZ,
— pakiet nr 9 – Dostawa leku Cefuroxime – wg załącznika nr 2/9 do SIWZ,
— pakiet nr 10 – Dostawa leku Theophyllinum – wg załącznika nr 2/10 do SIWZ,
— pakiet nr 11 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/11 do SIWZ,
— pakiet nr 12 – Dostawa leku Omeprazolum – wg załącznika nr 2/12 do SIWZ,
— pakiet nr 13 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/13 do SIWZ,
— pakiet nr 14 – Dostawa mieszanek mlecznych – wg załącznika nr 2/14 do SIWZ,
— pakiet nr 15 – Dostawa leku Sevorane – wg załącznika nr 2/15 do SIWZ,
— pakiet nr 16 – Dostawa leku Meropenem – wg załącznika nr 2/16 do SIWZ,
— pakiet nr 17 – Dostawa Ranibizumabu – wg załącznika nr 2/17 do SIWZ,
— pakiet nr 18 – Dostawa preparatów do żywienia – wg załącznika nr 2/18 do SIWZ,
— pakiet nr 19 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/19 do SIWZ,
— pakiet nr 20 – Dostawa leków – wg załącznika nr 2/20 do SIWZ,
— pakiet nr 21 – Dostawa leku Fortrans – wg załącznika nr 2/21 do SIWZ,
— pakiet nr 22 – Dostawa leku Ciprofloxacin – wg załącznika nr 2/22 do SIWZ,
— pakiet nr 23 – Dostawa leku Tranxene – wg załącznika nr 2/23 do SIWZ,
— pakiet nr 24 – Dostawa produktu leczniczego DEXDOR – wg załącznika nr 2/24 do SIWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2/1 - 2/24 do SIWZ – Formularze cenowe.
2. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia wraz z informacją zawierającą wskazanie producenta co do właściwości przedmiotu zamówienia, zasad bezpieczeństwa użytkowania i terminów ważności. Wymagania te muszą znajdować się na/w opakowaniu w formie ulotki (w zależności od produktu), zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
3. W przypadku pozycji lekowych aktualnie nie dostępnych na rynku (np. wstrzymanie produkcji) należy je wycenić po ostatniej cenie sprzedaży i zaznaczyć te produkty jako niedostępne na dzień składania oferty (np. wymienić w załącznikach nr 2/1 - 2/24 pod pakietem lub w inny czytelny sposób). Zamawiający będzie zamawiał te pozycje tylko z chwilą ponownego wprowadzenia produktu do sprzedaży, po zaoferowanej cenie.
4. Przedmiot zamówienia (każdy lek) musi posiadać dopuszczenie do obrotu na polskim rynku - świadectwo rejestracji leku. Uwaga: dotyczy tylko produktów będących lekami i dostępnych na rynku na dzień złożenia oferty.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/12/2012 13:45
Místo plnění
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.