Publications Office of the EU
Francie-Sarreguemines: Potraviny v konzervách - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Sarreguemines: Potraviny v konzervách

  • Zveřejněno
    28/07/2016
  • Lhůta
    02/09/2016
  • Otevírání nabídek
    03/09/2016
  • Udělení zakázky
    28/09/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
GCS de Sarreguemines
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRF Grand Est
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15897200 Potraviny v konzervách
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
209,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
18,549.92 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
CONSERVES ALIMENTAIRES 2016
Popis

Fourniture de conserves alimentaires 2016.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_MxXeQ6qoSI
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/09/2016 10:00
Místo plnění
Kód CPV

15897200 - Potraviny v konzervách

15131000 - Masné konzervy a přípravky

15331000 - Upravená zelenina

15200000 - Přípravky a konzervy z ryb

15330000 - Upravené ovoce a zelenina

15300000 - Ovoce, zelenina a podobné produkty

15400000 - Oleje a tuky živočišné a rostlinné

15100000 - Živočišné produkty, maso a masné výrobky

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.