Publications Office of the EU
PL-Varšava: Redukční, regulační, zpětné nebo bezpečnostní ventily - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Varšava: Redukční, regulační, zpětné nebo bezpečnostní ventily

  • Zveřejněno
    28/08/2012
  • Lhůta
    04/10/2012
  • Otevírání nabídek
    04/10/2012
  • Udělení zakázky
    20/11/2012
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42131140 Redukční, regulační, zpětné nebo bezpečnostní ventily
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,876.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,125,554.50 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
12
Číslo nabídky
ZP/2012/00009/OZP
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, o roku produkcji zgodnym z rokiem dostawy, dwustopniowych reduktorów ciśnienia gazu ziemnego grupy E według PN C 04750. Więcej informacji na temat przedmiotu zamówienia znajduje się w opisie zadań (części), na jakie podzielone jest zamówienie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w specyfikacji istotnych warunków zamówienia (zwanej w dalszej treści ogłoszenia SIWZ), dostępnej na stronie internetowej Zamawiającego https://noweprzetargi.msgaz.pl.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/10/2012 10:00
Místo plnění
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.