Publications Office of the EU
Itálie-Řím: Údržba a opravy programového vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Řím: Údržba a opravy programového vybavení

  • Zveřejněno
    25/06/2021
  • Lhůta
    27/07/2021
  • Otevírání nabídek
    29/07/2021
  • Udělení zakázky
    08/02/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SACE
Místo plnění
NUTS code: IT Italia
Sídlo kupujícího
NUTS code: IT Italia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72267000 Údržba a opravy programového vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,718,400.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
986,705.28 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

L’appalto ha per oggetto il servizio di application maintenance e manutenzione evolutiva su piattaforma SALESFORCE

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: SACE
Poštovní adresa: piazza Poli 37
Obec: Roma
Kód NUTS: IT
PSČ: 00187
Země: ITA
Hlavní adresa: https://portaleacquisti.cdp.it
Elektronicky:
https://portaleacquisti.cdp.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/07/2021 15:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,718,400.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
986,705.28 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ATOS ITALIA S.p.A.
Poštovní adresa:
Obec: Milano
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.