Publications Office of the EU
Usługa polegająca na realizacji badań jakościowych i ilościowych w obszarze gotowości przedsiębiorstw do wdrożenia i skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji (AI), w ramach Bilansu Kapitału Ludzkiego 3.0 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługa polegająca na realizacji badań jakościowych i ilościowych w obszarze gotowości przedsiębiorstw do wdrożenia i skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji (AI), w ramach Bilansu Kapitału Ludzkiego 3.0

  • Zveřejněno
    12/06/2024
  • Lhůta
    12/07/2024
  • Otevírání nabídek
    12/07/2024
  • Udělení zakázky
    17/10/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79315000 Společenskovědní výzkum
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
466,317.75 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
573,561.30 PLN
Číslo nabídky
p/196/DAS/2024
Popis

1. Przedmiotem zamówienia będzie przeprowadzenie badań jakościowych i ilościowych w obszarze gotowości przedsiębiorstw do wdrożenia i skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji (AI). 2. Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.

Metoda podání
Elektronicky:
https://parp.eb2b.com.pl
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://parp.eb2b.com.pl
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/07/2024 11:15
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Cena waga 28 pkt
Váha (procenta, přesně) : 28
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Koncepcja analizy danych zastanych (desk research) wraz z propozycją listy źródeł informacji
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Wstępna koncepcja doboru firm bliźniaczych do indywidualnych wywiadów jakościowych
Váha (procenta, přesně) : 14
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Strategia dotarcia do firm bliźniaczych i kontroli spełnienia przez nie założonych kryteriów
Váha (procenta, přesně) : 16
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Rozwiązania proekologiczne
Váha (procenta, přesně) : 2
Odhadovaná hodnota
466,317.75 PLN
Konečná hodnota zakázky
573,561.30 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Danae Sp. z o.o.
Poštovní adresa:
Obec: Gdańsk
PSČ: 80-377
Země:
Úřední název: ECORYS Polska Sp. z o.o.
Poštovní adresa:
Obec: Warszawa
PSČ: 00-394
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.