Publications Office of the EU
Francie-Nice: Oftalmologické zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Nice: Oftalmologické zařízení

  • Zveřejněno
    15/03/2014
  • Lhůta
    22/04/2014
  • Udělení zakázky
    07/01/2015
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CHU Nice
Místo plnění
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33122000 Oftalmologické zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
97,947.38 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2014-016-DIB
Popis

Fourniture de divers matériels d'ophtalmologie avec consommables, accessoires et maintenance associes.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: CHU de Nice – Hôpital de Cimiez – pôle ressources matérielles– cellule des marchés
Poštovní adresa: 4 avenue Reine Victoria, CS 91179
Obec: Nice Cedex 1
PSČ: 06003
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
97,947.38 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Société Haag Streit
Poštovní adresa: 55 rue Paul Girod
Obec: Chambéry
PSČ: 73000
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.