Publications Office of the EU
PRESTATION DE COLLECTE ET TRAITEMENT DES DASRI - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PRESTATION DE COLLECTE ET TRAITEMENT DES DASRI

  • Zveřejněno
    15/10/2024
  • Lhůta
    15/11/2024
  • Otevírání nabídek
    18/11/2024
  • Udělení zakázky
    25/12/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centre Hospitalier Universitaire de Nice - Hôpital de CIMIEZ - Établissement support du GHT06
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90524100 Sběr nemocničního odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

PRESTATION DE COLLECTE ET TRAITEMENT DES DASRI

Metoda podání
Elektronicky:
https://ght06.safenteder.com
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://ght06.safenteder.com
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/11/2024 13:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.