Publications Office of the EU
RÁMEC PROZATÍMNÍ DOHODY POKE COTTEE BEZ CHLAZENÉHO OS - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

RÁMEC PROZATÍMNÍ DOHODY POKE COTTEE BEZ CHLAZENÉHO OS

  • Udělení zakázky
    19/01/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO321 Bucureşti
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15131400 Výrobky z vepřového masa
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
4266472_2023_PAAPD1416400
Popis

Položka č. 1. BEZ CHLAZENÉHO OS: min. 100 kg - max. 50 000 kg; PŘIPOMÍNKY: Každý hospodářský subjekt má právo požadovat vysvětlení nebo doplňující informace podepsané rozšířeným elektronickým podpisem pouze prostřednictvím SEAP, a to nejpozději 17 dnů před uplynutím lhůty pro podání nabídek v souladu s čl. 160 odst. 1 a 2 zákona č. 98/2016. Pokud byly žádosti o vysvětlení nebo doplňující informace zaslány ve výše stanovené lhůtě, budou odpovědi zveřejněny v SEAPu do deseti dnů před uplynutím lhůty pro podání nabídek v souladu s čl. 161 odst. 1 a 2 zákona č. 98/2016 a veřejný zadavatel nevyhoví žádostem podaným jinými komunikačními prostředky nebo v jiné než stanovené lhůtě.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Kód CPV

15131400 - Výrobky z vepřového masa

15113000 - Vepřové maso

15110000 - Maso

Způsob zadání zakázky
FACTORUL III - pentru realizarea unei etape de producție în regiunea de dezvoltare unde își are sediul autoritatea contractantă.
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: MATRA S.R.L.
Poštovní adresa:
Obec: Scornicesti
PSČ: 235600
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.