Publications Office of the EU
Německo-Lipsko: Stěhovací služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Lipsko: Stěhovací služby

  • Zveřejněno
    06/04/2022
  • Lhůta
    02/05/2022
  • Otevírání nabídek
    03/05/2022
  • Udělení zakázky
    22/07/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Leipzig, Hauptamt
Místo plnění
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98392000 Stěhovací služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
811,195.97 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.02 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
L-10.61-2022-00134
Popis

Durchführung von Transport- und Vertrageleistungen für alle Umzugsvorhaben einzelner Ämter, Einrichtungen und Schulen der Stadt Leipzig

Metoda podání
Elektronicky:
www.evergabe.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/05/2022 00:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.