Publications Office of the EU
D-Erfurt: Stavební úpravy objektů používaných pořádkovými službami - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

D-Erfurt: Stavební úpravy objektů používaných pořádkovými službami

  • Zveřejněno
    05/01/2012
  • Lhůta
    16/02/2012
  • Otevírání nabídek
    16/02/2012
  • Udělení zakázky
    10/04/2012
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Freistaat Thüringen Landesamt für Bau und Verkehr
Místo plnění
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45216110 Stavební úpravy objektů používaných pořádkovými službami
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
832,297.44 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
825,546.23 EUR
Číslo nabídky
2527-11-B-EO-21
Popis

Heizanlagen und zentrale Wassererwärmungsanlagen nach DIN 18380 und Gas-, Wasser- und Entwässerungsanlagen nach DIN 18381.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/02/2012 10:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
832,297.44 EUR
Konečná hodnota zakázky
825,546.23 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Gerald Käppler GmbH
Poštovní adresa: Gothaer Straße 4
Obec: Gräfentonna
PSČ: 99958
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.