Publications Office of the EU
Belgie-Antverpy: Rozhlas, televize, komunikace, telekomunikace a související zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgie-Antverpy: Rozhlas, televize, komunikace, telekomunikace a související zařízení

  • Zveřejněno
    29/12/2015
  • Lhůta
    08/02/2016
  • Otevírání nabídek
    08/02/2016
  • Udělení zakázky
    02/07/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Digipolis
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32000000 Rozhlas, televize, komunikace, telekomunikace a související zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
363,000.00 EUR
Číslo nabídky
DP-D000053-F03
Popis

Het op afroep leveren en ondersteunen van tweedehands IT materiaal zoals onder meer, maar niet gelimiteerd tot: desktops, laptops, netwerkmateriaal en bijhorende opties op basis van een driemaandelijks geactualiseerde prijslijst.
Zie bijlage.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/02/2016 13:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
363,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: FTC BVBA
Poštovní adresa: Van Halmaelelei 22
Obec: Brasschaat
PSČ: 2930
Země: BEL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.