Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Stavební úklid - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Stavební úklid

  • Zveřejněno
    12/05/2023
  • Lhůta
    07/06/2023
  • Otevírání nabídek
    15/06/2023
  • Udělení zakázky
    23/08/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90911200 Stavební úklid
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
548,024.40 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
211,781.01 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
LOT52/23
Popis

Servicio de limpieza en diversos institutos y centros de Asturias y Córdoba de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Národní registrační číslo: Q2818002D
Poštovní adresa: c/ Serrano 117
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28006
Země: ESP
Kontaktní osoba: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Hlavní adresa: http://www.csic.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/06/2023 11:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.