Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Rozvodné potrubí a příslušenství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Rozvodné potrubí a příslušenství

  • Zveřejněno
    04/02/2022
  • Lhůta
    08/03/2022
  • Otevírání nabídek
    08/03/2022
  • Udělení zakázky
    19/04/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Veolia Energia Warszawa S.A.
Místo plnění
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44163160 Rozvodné potrubí a příslušenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
55,168.91 PLN
Číslo nabídky
2022/0006/P/P
Popis

Przedmiotem Zamówienia jest „Dostawa materiałów preizolowanych na potrzeby wykonania robót budowlanych w zakresie przebudowy odcinka sieci ciepłowniczej od komory S-10/L-4/L-1 do budynku Nowy Świat 41a w Warszawie (SC III 3). W ramach zadania: Przebudowa sieci ciepłowniczej na terenie Warszawy - wykonanie robót budowlanych dla odcinków sieci o nr rejestracyjnych: 1. SC III 3, 2. SC III 16, 3. SC III 17, 4. SC III 18, 5. SC III 19, 6. SC III 20, 7. SC III 21, 8. SC III 22, 9. SC III 23, 10. SC III 24, 11. SC III 25, 12. SC III 26, 13. SC III 27, 14. SC III 28, 15. SC III 29. W ramach projektu: Modernizacja warszawskiej sieci ciepłowniczej na terenie Miasta Stołecznego Warszawy w celu ograniczenia emisji dwutlenku węgla i poprawy efektywności energetycznej – Etap III, Oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki, Działanie 1.5 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu, POIS.01.05.00-00-0025/18.
Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Część III SWZ - Specyfikacja techniczna.

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.veolia.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
08/03/2022 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
55,168.91 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: RADPOL S.A.
Poštovní adresa: ul. Batorego 14
Obec: Człuchów
PSČ: 77-300
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.