Publications Office of the EU
Bulharsko-Gabrovo: Zdravotnický spotřební materiál - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Gabrovo: Zdravotnický spotřební materiál

  • Zveřejněno
    26/07/2021
  • Lhůta
    23/08/2021
  • Udělení zakázky
    17/12/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "Д-Р ТОТА ВЕНКОВА" АД
Místo plnění
NUTS code: BG322 Габрово
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG322 Габрово
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,493,866.18 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,468,151.96 BGN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
30
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

„Доставка на медицински изделия не включени в цената на КП, заплащани от пациенти за нуждите на МБАЛ "Д-р Тота Венкова" АД гр. Габрово“
-07.01. Нитинолов водач с хидрофилно покритие за атравматично навигиране и подобрена маневреност . Размери : 0,035'' , 150 см, ригидност ''Standard'' и stiff, , прав връх – „единична цена 156,00 лв. с ДДС за брой“.

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/146031
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.