Publications Office of the EU
Erdgasausschreibung Stadt Trebbin 2025/2026 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Erdgasausschreibung Stadt Trebbin 2025/2026

  • Zveřejněno
    07/03/2024
  • Lhůta
    08/04/2024
  • Udělení zakázky
    13/06/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Trebbin; vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbH
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE40H Teltow-Fläming
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09123000 Zemní plyn
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
316,203.79 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
2024CL000002
Popis

Lieferung von Erdgas für die Liegenschaften der Stadt Trebbin; Lieferzeitraum: 01.01.2025 - 01.01.2027; Liefermenge: ca. 2.498.425 kWh/Jahr.

Metoda podání
Elektronicky:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/280933c6-d52d-4546-a303-c7a07a739fed
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/280933c6-d52d-4546-a303-c7a07a739fed
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Kód CPV

09123000 - Zemní plyn

65000000 - Veřejné služby

65200000 - Rozvod plynu a související služby

65210000 - Rozvod plynu

Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
316,203.79 EUR
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Propan Rheingas GmbH & Co. KG
Poštovní adresa:
Obec: Brühl
PSČ: 50321
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.