Publications Office of the EU
Itálie-Řím: Výstavba silničních nadjezdů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Itálie-Řím: Výstavba silničních nadjezdů

  • Zveřejněno
    04/08/2017
  • Lhůta
    20/09/2017
  • Otevírání nabídek
    20/09/2017
  • Udělení zakázky
    27/12/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ANAS SpA
Místo plnění
NUTS code: ITG1 Sicilia
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITG1 Sicilia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45221121 Výstavba silničních nadjezdů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
10,780,537.41 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
8,419,179.45 EUR
Číslo nabídky
PA 16-17
Popis

Autostrada A 19 “Palermo — Catania” — lavori di ricostruzione della carreggiata direzione Catania del viadotto “Imera I” fra le pile n. 16 e n. 22.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ANAS SpA
Poštovní adresa: Via Monzambano 10
Obec: Roma
Kód NUTS: ITG1
PSČ: 00185
Země: ITA
Kontaktní osoba: Direzione Appalti e Acquisti — Unita' Appalti di Lavori
Hlavní adresa: www.stradeanas.it
Elektronicky:
http://acquisti.stradeanas.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/09/2017 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
10,780,537.41 EUR
Konečná hodnota zakázky
8,419,179.45 EUR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.