Publications Office of the EU
Portugalsko-Lisabon: Bezpečnostní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Lisabon: Bezpečnostní služby

  • Zveřejněno
    14/10/2020
  • Lhůta
    08/11/2020
  • Udělení zakázky
    29/12/2020
  • Otevírání nabídek
    09/11/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Biblioteca Nacional de Portugal
Místo plnění
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79710000 Bezpečnostní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
369,697.56 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
354,468.00 EUR
Číslo nabídky
CC 37/2020
Popis

Serviços combinados de vigilância e segurança humana e de ligação à central de receção e monitorização de alarmes de intrusão.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Biblioteca Nacional de Portugal
Národní registrační číslo: 501516980
Poštovní adresa: Campo Grande, 83
Obec: Lisboa
Kód NUTS: PT170
PSČ: 1749-081
Země: PRT
Hlavní adresa: www.bnportugal.pt
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/11/2021 11:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
369,697.56 EUR
Konečná hodnota zakázky
354,468.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: PSG — Segurança Privada, S. A.
Poštovní adresa: Rua Montes Velhos, s/n
Obec: Aljustrel
PSČ: 7600-091
Země: PRT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.