Publications Office of the EU
Rakousko-Melk: Prevence záplav - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakousko-Melk: Prevence záplav

  • Oznámení výsledků
    28/03/2013
  • Zveřejněno
    30/04/2013
  • Lhůta
    03/06/2013
  • Udělení zakázky
    22/07/2013
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadtgemeinde Melk
Místo plnění
NUTS code: AT121 Mostviertel-Eisenwurzen
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45246400 Prevence záplav
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
917,896.11 EUR
Číslo nabídky
12087
Popis

Errichtung Hochwasserschutzanlage Melk - EMA & EMSR.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Stadtgemeinde Melk
Poštovní adresa: Rathausplatz 11
Obec: Melk
PSČ: 3390
Země: AUT
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
917,896.11 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ginzler Stahl- und Anlagenbau
Poštovní adresa: Clemens-Holzmeister Straße 3
Obec: Amstetten
PSČ: 3300
Země: AUT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.