Publications Office of the EU
Francie-Lyon: Účetní a revizní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Lyon: Účetní a revizní služby

  • Zveřejněno
    18/10/2018
  • Lhůta
    20/11/2018
  • Otevírání nabídek
    21/11/2018
  • Udělení zakázky
    02/01/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Crédit Municipal de Lyon
Místo plnění
NUTS code: FR France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79210000 Účetní a revizní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
354,000.00 EUR
Číslo nabídky
AVIS no18-05
Popis

Externalisation du dispositif de contrôle périodique prévu par l'arrêté du 3.11.2014 pour les 9 Caisses de crédit municipal, membres du groupement de commandes: Avignon, Bordeaux, Dijon, Lyon, Nice, Nîmes, Strasbourg, Toulon, Toulouse.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Crédit municipal de Lyon
Národní registrační číslo: 266900299
Poštovní adresa: 221 rue Duguesclin
Obec: Lyon
Kód NUTS: FR
PSČ: 69003
Země: FRA
Kontaktní osoba: M. le directeur du crédit municipal de Lyon, 221 rue Duguesclin, 69003 Lyon
Hlavní adresa: http://www.credit-municipal-lyon.fr
Elektronicky:
https://www.e-marchespublics.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/11/2018 10:00
Kupující
Credit municipal de Lyon
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
354,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: PWC Advisory
Poštovní adresa: 63 rue de Villiers
Obec: Neuilly-sur-Seine
PSČ: 92200
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.