Publications Office of the EU
Francie-Le Mans: Opravy nákladních automobilů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Le Mans: Opravy nákladních automobilů

  • Zveřejněno
    11/09/2018
  • Lhůta
    09/10/2018
  • Otevírání nabídek
    10/10/2018
  • Udělení zakázky
    18/01/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Místo plnění
NUTS code: FRG04 Sarthe
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRG04 Sarthe
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50114100 Opravy nákladních automobilů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
440,000.00 EUR
Číslo nabídky
2018_0092_fcs_bl
Popis

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Národní registrační číslo: 24720013200014
Poštovní adresa: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Obec: Le Mans
Kód NUTS: FRG04
PSČ: 72039
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.lemans.fr
Elektronicky:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/10/2018 09:00
Kupující
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
440,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: AD 72
Poštovní adresa: 35 bd Pierre Lefaucheux
Obec: Le Mans
PSČ: 72100
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.