Publications Office of the EU
Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK

  • Zveřejněno
    21/05/2024
  • Lhůta
    17/06/2024
  • Otevírání nabídek
    17/06/2024
  • Udělení zakázky
    22/07/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144400 Vozidla silniční údržby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,813,067.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
ID 505806
Popis

Predmetom zákazky je dodanie tovaru na predmet zákazky: „Dodávka vozidiel na údržbu ciest, nadstavieb a snehových pluhov pre SC ŽSK“. Závod Orava: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, zametacia nadstavba Závod Orava: Podvozok 6x6, univerzálna výmenná nadstavba prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, snehový pluh Závod Orava: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, sklápacia nadstavba Závod Turiec: Podvozok 6x6, sypacia nadstavba, snehový pluh, zametacia nadstavba Závod Turiec: Podvozok 6x6, Univerzálna výmenná nadstavba prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, snehový pluh Spolu za 5 ks. Predmetom zákazky je aj zaškolenie obsluhy k predmetu zmluvy, ktorá tvorí prílohu k týmto súťažným podkladom, Predávajúcim na mieste dodania, vrátane dodania písomnej dokumentácie patriacej k predmetu tejto zmluvy, (odovzdávací a preberací protokol, záznam zaškolenia obsluhy, servisná knižka, návod na obsluhu a údržbu, katalóg náhradných dielov, záručný list, osvedčenia o evidencii časť II. pre podvozky, technické osvedčenia pre sýpacie nadstavby, technické osvedčenia pre snehové pluhy, technické osvedčenia pre univerzálne výmenné nadstavby prispôsobená v zime na posyp inertným a chemickým materiálom a v lete na vysprávky ciest tryskovou metódou, technické osvedčenia pre zametacie nadstavby, technické osvedčenie pre sklápaciu nadstavbu a ostatnú dokumentáciu vyplývajúcu, potrebnú v čase odovzdania predmetu tejto zmluvy na zápis do osvedčenia o evidencii - časť II, a to podľa platnej legislatívy, najmä zákona č. 106/2018 Z. z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zákona č.8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v deň dodania alebo v termíne určenom Kupujúcim. Písomná dokumentácia bude vyhotovená v slovenskom jazyku.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/505806
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/505806
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/06/2024 09:10
Kód CPV

34144400 - Vozidla silniční údržby

43300000 - Stavební stroje a zařízení

43000000 - Stroje pro hlubinné a povrchové dobývání a stavební stroje

34143000 - Vozidla pro zimní údržbu

43313000 - Sněhové pluhy a frézy

43310000 - Stroje používané ve stavebnictví

Způsob zadání zakázky
Najnižšia celková cena za predmet zákazky v EUR s DPH
Odhadovaná hodnota
1,813,067.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: KOBIT - SK, s.r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Dolný Kubín
PSČ: 02601
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.