Publications Office of the EU
Nizozemsko-Heerlen: Zařízení pro řízení silniční dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Nizozemsko-Heerlen: Zařízení pro řízení silniční dopravy

  • Zveřejněno
    29/04/2014
  • Lhůta
    12/06/2014
  • Otevírání nabídek
    12/06/2014
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gemeente Heerlen
Místo plnění
NUTS code: NL423 Zuid-Limburg
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34923000 Zařízení pro řízení silniční dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
6
Číslo nabídky
31.010 / I&A 7409
Popis

De realisatie van het project heeft betrekking op het leveren, installeren en preventief onderhoud gedurende de garantieperiode van diverse installaties met Beweegbare Fysieke Afsluiting (BFA) voor het afsluiten van 2 voetgangersgebieden in de gemeente Heerlen. Het gaat om een voetgangersgebied in de stadsdelen Heerlen Centrum en Heerlerheide. Naast de realisatie van het project maakt een onderhoudsovereenkomst deel uit van de opdracht.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/06/2014 12:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.