Publications Office of the EU
Portugalsko-Braga: Školení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Braga: Školení

  • Udělení zakázky
    05/04/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Associação Juvenil «A Bogalha»
Místo plnění
NUTS code: PT11 Norte
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT11 Norte
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80500000 Školení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
94,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
94,000.00 EUR
Číslo nabídky
CE 01/2021
Popis

Prestação de serviços de formação modular.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
94,000.00
Konečná hodnota zakázky
94,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: AEDL — Atividades Educativas, Lda.
Poštovní adresa: Praceta Dom Nuno Álvares Pereira, 20, 5 º FP
Obec: Matosinhos
PSČ: 4450-218
Země: PRT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.